Karrier

Grand Hotel Esztergom csapatába Recepcióst keresünk!

A szálloda – a Continental Group üzemeltetésében – a város központjában épült, a Mária Valéria hídra felvezető Táncsics utcában, a Prímás-szigeten. A négycsillagos szálloda összesen 149 szobával, egy 220 fős étteremmel, külső terasszal, egy konferenciák és előadások megtartására alkalmas, mintegy 370 fős nagyteremmel és egy wellness-részleggel is rendelkezik.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, elutaztatása
  • Vendégek magas szintű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás a részlegekkel (HK, F&B, műszak)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, emberközpontú, gyakorlatias csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Sokrétű, érdekes, változatos feladat
  • Térítésmentes személyzeti étkezés

Elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság

Munkavégzés helye: Esztergom

Várjuk magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@continentalgroup.hu e-mail címen!

A Grand Hotel Esztergom csapatába Szobatakarítót keresünk!

Szívesen lennél takarító egy olyan négycsillagos esztergomi szállodában, ahol...

  •  korrektek a feltételek,
  •  versenyképes a juttatási csomag,
  •  barátságos, összetartó közösség van,
  •  fejlődési lehetőség vár,
  •  térítésmentesen ebédelhetsz,
  •  kellemes a munkahelyi környezet?

A négycsillagos szálloda – a Continental Group üzemeltetésében – a város központjában épült, a Mária Valéria hídra felvezető Táncsics utcában, a Prímás-szigeten. Összesen 149 szobával, egy 220 fős étteremmel, külső terasszal, egy konferenciák és előadások megtartására alkalmas nagyteremmel és egy wellness-részleggel is rendelkezik.

  • A vendégszobák, a szállodai hall és a közös helyiségek rendben és tisztán tartása
  • Szennyes és tiszta textília kezelése
  • Műszaki hibák folyamatos figyelés, lejelentése
  • Szobai minibár fogyás ellenőrzése, utántöltése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, megbízható megjelenés, környezetre igényes munkavégzés
  • Magas munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Vendégközpontú szemléletmód
  • Közvetlen, nyitott személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet a következő e-mail-címen: hr@continentalgroup.hu

A Grand Hotel Esztergom csapatába keresünk precíz és megbízható KÖZTERES takarítót!

  • Feladat: lobby, közös helyiségek takarítása
  • Munkaidő: 06-14:20-ig, heti 5 munkanap és 2 szabadnap
  • Minimum 1 szabad hétvége biztosított egy hónapban
  • Havi kifizetés, bankszámla szükséges
  • Bejelentett állás, stabil cég, fizetett szabadság
  • Személyzeti étkezés minden munkanapon
  • Munkaruhát biztosítunk

JELENTKEZNI email-ben lehet: hr@continentalgroup.hu

Referencia előny, de nem elvárt.